Kontakt

Archivace a digitalizace zvukových a filmových medií

Archivace, digitalizace, střih, úprava poškozených a starých medií na nové digitální media pro moderní dobu.Proč archivovat ?
Přenechejte nám starost o vaše firemní či rodinné záznamy na celuloidových filmech či analogových i digitálních kazetách, diapozitivech, negativech na sklech, mikrofilmech, mikrofiších, gramofonových deskách, zvukových páskách a kazetách.

Zastavíme jejich stárnutí přepisem na DVD či jiné digitální nosiče odpovídající profesionální technologií, uděláme v záznamech přehled a pořádek. Je mnoho důvodů, proč přenechat tuto činnost odborníkům a proč zadat přepis celého archivu najednou.

 

Archivace, digitalizace, střihani, úprava poškozených a starých medií na nové digitální media pro moderní dobu.Ujišťujeme Vás, že při veškeré činnosti spojené se zpracováním Vašich záznamů máme na paměti jejich jedinečnost a nenahraditelnost pro ty, kteří na nich zachytili zlomek času v osudech svých blízkých, přátel nebo krajiny.

Kvalitní archivace Vám zajistí uchování zaznamenaných historických událostí pro příští generace.
Vaše problémy se zastaralou technikou vyřešíme digitálním převodem na moderní přenosová média.

 


Archivace, digitalizace, střihy, úprava poškozených a starých medií na nové digitální media pro moderní dobu.Provádíme přepisy 8, 16 a 35 mm filmů na vysoce výkonném zahraničním systému. Dále provádíme obrazové a zvukové korekce záznamu, vylepšení barev, odstraňování propalků a špatných expozic filmů. U zvukových stop filmů odstraníme šumy, brumy, praskání, provedeme celkové zvukové korekce. Vše sestříháme, případně ozvučíme hudbou.

Zdigitalizovaný materiál vám dodáme na archivačních DVD, případně vámi dodaném hard disku, flasch disku. Je možné se domluvit i na jiném typu přenosového media.Nabízíme přepisy, kopírování a archivaci záznamů těchto formátů a typů médií: Mini DV, VHS, VHS(C), DVD, DVD-R, CD soubory avi, mpeg2, wav aj.