Kontakt

Svatební den - co pro nás znamenají svatební fotografie a videozáznam?

Vážení snoubenci,Filmování a fotografování svatebního dne, svatebních příprav, svatebního obřadu a svatební hostiny svatební den je v životě každého člověka okamžikem, na který se dlouho připravuje. Svatební den je chvílí, kterou dlouho dopředu plánujeme a těšíme se na ni.

Svatební den však není jen kadeřník, svatební šaty, svatební kytice, svatební hosté, nazdobená svatební síň, svatební prsteny, nádherný svatební obřad, bohatá svatební hostina a svatební zábava. Je to také starost, aby vše co jste dlouho naplánovali dopadlo podle Vašich představ.

 

 

Filmování a fotografování svatebního dne, svatebních příprav, svatebního obřadu a svatební hostinyJaký však byl skutečně ten Váš, svatební den, si začnete uvědomovat v okamžiku, kdy Vám svatební fotograf předá svatební album s Vašimi svatebními fotografiemi a také ve chvíli kdy se budete dívat na své svatební video.

Teprve pak si uvědomíte, že si ten "svůj" svatební den, prožíváte znovu. V klidu, bez emocí a hlavně - už spolu. Ale až časem si uvědomíte, že kromě vzpomínek na Váš svatební den, Vám zůstanou pouze ty "Vaše" svatební fotografie a svatební video.

 


Filmování a fotografování svatebního dne, svatebních příprav, svatebního obřadu a svatební hostinyVážení snoubenci, přejeme Vám, abyste si své svatební fotografie, které Vám zhotoví náš svatební fotograf, prohlíželi často a rádi. 
Aby jste si vytvořili představu, jak bude Vaše svatební video vypadat, zapůjčíme Vám některé naše svatební videozáznamy ke shlédnutí.

Uchovejte si vzpomínku na tento významný den po celý zbytek života. Takto může vypadat scénář Vašeho svatebního dne. Video doplníme o fotografie z dětských let a svatební oznámení, speciální efekty, podbarvíme romantickou hudbou.