Kontakt

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SKompaktní a ovladatelná videokamera XH A1S přinášející profesionální záznam HDV s rozlišením 1080i poskytuje uživatelům absolutní kontrolu díky bohatým možnostem uživatelských nastavení a předvoleb.
Výhody

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SZáznam HDV s rozlišením 1080i (50i, 25F, volitelné režimy 24F/30F/60i)
Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 STři 1/3" prvky CCD s rozlišením 1,67 MP
Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SObjektiv HD Video řady L s 20násobným zoomem se simultánním
   ovládáním třemi kroužky
Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SVylepšené zvukové funkce
Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SÚplná kontrola obrazu
Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SVylepšené snadné ovládání
Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SPodpora programu Canon CPS Video

 

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SZáznam HDV v profesionální kvalitě
Model XH A1S zajišťuje záznam v rozlišení 1080i HD díky volitelné rychlosti snímků 50i a 25F. Zvolte záznam v režimu 50i a pořizujte mimořádně ostrý realistický obraz, nebo se rozhodněte pro režim 25F pro získání vzhledu tradičního filmu. Režimy fotografování 24F/30F/60i jsou k dispozici prostřednictvím volitelného upgradu, pro opravdu globální možnosti nahrávání.

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SObjektiv Canon HD Video řady L
Společnost Canon inovovala objektiv HD Video řady L s 20násobným zoomem, aby umožnila pohodlnější manipulaci a efektivnější ovládání. Objektiv nyní disponuje kromě nového designu kroužkového ovládání také simultánním nezávislým ovládáním ostření, irisové clony a zoomu. Kroužkové ovládání objektivu lze měnit tak, aby vyhovovalo potřebám jednotlivých uživatelů.
Fluoritové prvky objektivu a sklo UD (ultra-low dispersion - ultranízký rozptyl) slouží k potlačení chromatických aberací. Uživatelé tak mohou očekávat výjimečnou ostrost. Optický stabilizátor obrazu Super Range (OIS) posuvného typu pak pomáhá zaznamenat stabilní obraz.

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SPokročilá kontrola obrazu
Řada funkcí pro úpravu obrazu byla rozšířena a obsahuje možnosti, jako jsou například širší možnosti nastavení vyvážení bílé (od 2 000 K do 15 000 K), selektivní potlačení šumu RGB a limit automatického řízení zesílení (AGC) – s rozšířenými možnostmi ručních úprav. Je možné uložit až devět uživatelských předvoleb buď v kameře nebo na paměťové kartě SD. Tím se usnadní přenos do kompatibilní videokamery Canon.

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SVýkonné 3 prvky CCD a procesor DIGIC
Fotografování ve vysoké kvalitě je možné díky systému tří 1/3" prvků CCD s rozlišením 1,67 megapixelu, který hladce spolupracuje s procesorem DIGIC DV II společnosti Canon – procesorem vyrobeným tak, aby zpracoval množství dat požadované pro HD.

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SVylepšená zvuková funkčnost
Společnost Canon zvýšila počet možností zvuku na modelu XH A1S. Kameraman tak získává větší míru pružnosti a kontroly. Kamera je vybavena dvoukanálovými audio vstupy XLR, ale přidává nezávislé omezovače v ručním režimu a současné použití vestavěného mikrofonu i mikrofonu XLR. Součástí jsou také nezávislá nastavení citlivosti XLR.

Video-Foto pořízování video snímků v nejvyšší kvalitě pomocí videokamery canon XHA1 SRobustnější, snazší použití
Model XH A1S se snadno používá díky vylepšenému rozmístění externích tlačítek, které brání náhodnému použití. Mechanické zdokonalení zahrnuje pevnější terminály, jako je například 6kolíkové připojení Firewire.