Kontakt

Filmování a fotografování svatebního dne, svatebních příprav, svatebního obřadu, svatební hostiny a naše nabídkaZhotovení svatebního videozáznamu digitální kamerou CANON XHA1 S, případně vícekamerové snímání. Upravený a sestříhaný svatební videozáznam, popř. doplněný o fotografie, bude dodán v digitální podobě na Vámi zvoleném médiu (DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, Blu-ray, flash mediích, případně na přenosný hard disk).

Rozsah zaznamenání akce a struktura zpracování záznamu bude realizována podle požadavků zákazníka upřesněných při projednávání objednávky. Veškerý videozáznam a focení budou pořizovány digitálně. Při sestřihu a zpracování bude zachována původní kvalita obrazu a zvuku.

 

Filmování a fotografování svatebního dne, svatebních příprav, svatebního obřadu, svatební hostiny a naše nabídkaJe možno vyrobit libovolný počet kopií stejné kvality, které netrpí neduhy analogových zpracování a záznamů.
Rozsah fotografování a digitální formát (JPEG,TIF apod.) podle požadavků zákazníka.

Výstupem je DVD, popř. CD se snímky v plném rozlišení, popř. dle dohody se zákazníkem. Barevné nebo černobílé fotografie lze dodat v libovolném počtu.
Snímky pro výrobu fotografií jsou pořizovány profesionálními digitálními fotoaparáty značky CANON EOS 7D.